Beleef een dagje strand in jouw stad! Op 3 en 4 augustus 2024 vindt de BetCity Eredivisie Beach plaats in Arnhem! Het evenement is gratis en toegankelijk voor iedereen. Of je nu komt om de topspelers in actie te zien, zelf wilt deelnemen aan activiteiten of gewoon wilt genieten van de sfeer, iedereen is welkom!
Locatie
Het kloppende hart van het evenement is het officiële wedstrijdveld, waar zowel Nederlandse topspelers als veelbelovende talenten strijden om de overwinning. Buiten het wedstrijdveld vind je een bruisende festivallocatie, waar je kunt genieten van een relaxte sfeer en allerlei activiteiten. Kom en ervaar de perfecte mix van topsport en ontspanning!
Hier moet je zijn!
Markt 11
6811 CG Arnhem
Bereikbaarheid
Reis je met het openbaar vervoer? Het marktplein ligt op tien minuten lopen vanaf station Arnhem Centraal of op twee minuten loopafstand vanaf bushalte Eusebiuskerk.
Kom je liever met de auto? Parkeren kan bij Parkeergarage Rozet.
Dit is er nog meer te beleven!
Wedstrijdschema & Uitslagen
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
1 | 17-06-2023 10:00 | 3 | Jasper Diefenbach Daan Haanappel (W) VS Tom Sonneville Bram van der Wel | 2 - 1 21 - 11 18 - 21 15 - 12 |
5 | 17-06-2023 12:30 | 2 | Tom Sonneville Bram van der Wel VS Quinten Groenewold Mees Sengers (W) | 0 - 2 11 - 21 21 - 23 |
9 | 17-06-2023 14:10 | 2 | Jasper Diefenbach Daan Haanappel VS Quinten Groenewold Mees Sengers (W) | 0 - 2 13 - 21 13 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
2 | 17-06-2023 10:00 | 2 | Cain van Hal Tom van Reeuwijk (W) VS Bart Jan Stolk Max van Straten | 2 - 0 21 - 16 21 - 19 |
6 | 17-06-2023 11:40 | 2 | Bart Jan Stolk Max van Straten VS Dirk Boehlé Yvo Lunsing (W) | 1 - 2 22 - 24 21 - 18 13 - 15 |
10 | 17-06-2023 14:10 | 1 | Cain van Hal Tom van Reeuwijk (W) VS Dirk Boehlé Yvo Lunsing | 2 - 0 21 - 17 21 - 19 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
3 | 17-06-2023 10:50 | 3 | Jary Kroon Elwin Oskam VS Jeroen van Iperen Robin Kalmeijer (W) | 0 - 2 15 - 21 19 - 21 |
7 | 17-06-2023 13:20 | 1 | Jary Kroon Elwin Oskam VS Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) | 0 - 2 14 - 21 14 - 21 |
11 | 17-06-2023 15:00 | 1 | Jeroen van Iperen Robin Kalmeijer VS Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) | 0 - 2 16 - 21 16 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
4 | 17-06-2023 10:50 | 2 | Bas van Gilst Jonas Oudijk VS Nikita Artamonov Alex Meijs (W) | 0 - 2 20 - 22 15 - 21 |
8 | 17-06-2023 13:20 | 2 | Bas van Gilst Jonas Oudijk VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) | 0 - 2 15 - 21 16 - 21 |
12 | 17-06-2023 15:50 | 1 | Nikita Artamonov Alex Meijs VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) | 0 - 2 20 - 22 22 - 24 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
13 | 17-06-2023 16:40 | 3 | Quinten Groenewold Mees Sengers (W) VS Dirk Boehlé Yvo Lunsing | 2 - 0 21 - 15 21 - 17 |
14 | 17-06-2023 16:40 | 2 | Cain van Hal Tom van Reeuwijk (W) VS Jasper Diefenbach Daan Haanappel | 2 - 0 21 - 17 21 - 14 |
15 | 17-06-2023 17:30 | 1 | Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) VS Nikita Artamonov Alex Meijs | 2 - 1 21 - 19 19 - 21 15 - 7 |
16 | 17-06-2023 18:20 | 3 | Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) VS Jeroen van Iperen Robin Kalmeijer | 2 - 1 19 - 21 21 - 12 15 - 12 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
18 | 18-06-2023 11:40 | 1 | Cain van Hal Tom van Reeuwijk VS Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) | 1 - 2 21 - 16 12 - 21 10 - 15 |
17 | 18-06-2023 12:30 | 1 | Quinten Groenewold Mees Sengers (W) VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen | 2 - 1 21 - 15 22 - 24 15 - 9 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
19 | 18-06-2023 15:00 | 1 | Cain van Hal Tom van Reeuwijk VS Lennaert Hogenhout Kyran Versteegen (W) | 0 - 2 13 - 21 16 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
20 | 18-06-2023 17:00 | 1 | Quinten Groenewold Mees Sengers VS Thijmen Heemskerk Mick Toet (W) | 0 - 2 12 - 21 16 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
1 | 17-06-2023 10:50 | 1 | Marly Bak Bjorna Gras (W) VS Pien Grooters Janne Peeters | 2 - 1 21 - 8 16 - 21 15 - 10 |
5 | 17-06-2023 12:30 | 1 | Pien Grooters Janne Peeters VS Kirsten Bröring Leanne van Vegten (W) | 1 - 2 13 - 21 21 - 16 13 - 15 |
9 | 17-06-2023 15:00 | 2 | Marly Bak Bjorna Gras VS Kirsten Bröring Leanne van Vegten (W) | 1 - 2 21 - 19 11 - 21 13 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
2 | 17-06-2023 11:40 | 3 | Meike van Essen Julia Kee VS Sarah Knol Loladina Zwaanswijk (W) | 0 - 2 13 - 21 17 - 21 |
6 | 17-06-2023 13:20 | 3 | Meike van Essen Julia Kee VS Lynn van Mill Iris Reinders (W) | 0 - 2 13 - 21 14 - 21 |
10 | 17-06-2023 15:50 | 2 | Sarah Knol Loladina Zwaanswijk (W) VS Lynn van Mill Iris Reinders | 2 - 1 16 - 21 21 - 16 15 - 8 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
3 | 17-06-2023 10:00 | 1 | Lisa Luini Serena van der Made (W) VS Jill de Groot Anique Tavenier | 2 - 0 21 - 16 21 - 11 |
7 | 17-06-2023 12:30 | 3 | Jill de Groot Anique Tavenier (W) VS Esther Cramer Laura Overwater | 2 - 0 21 - 9 23 - 21 |
11 | 17-06-2023 15:00 | 3 | Lisa Luini Serena van der Made (W) VS Esther Cramer Laura Overwater | 2 - 0 21 - 19 22 - 20 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
4 | 17-06-2023 11:40 | 1 | Elin Hoonhout Julia Hödl (W) VS Floor Hogenhout Anke Sijbrandij | 2 - 0 21 - 13 21 - 13 |
8 | 17-06-2023 14:10 | 3 | Floor Hogenhout Anke Sijbrandij VS Annemieke Driessen Maren de Jong (W) | 1 - 2 19 - 21 21 - 17 6 - 15 |
12 | 17-06-2023 15:50 | 3 | Elin Hoonhout Julia Hödl (W) VS Annemieke Driessen Maren de Jong | 2 - 0 21 - 12 21 - 16 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
14 | 17-06-2023 16:40 | 1 | Jill de Groot Anique Tavenier (W) VS Marly Bak Bjorna Gras | 2 - 0 21 - 17 23 - 21 |
13 | 17-06-2023 17:30 | 2 | Annemieke Driessen Maren de Jong VS Lynn van Mill Iris Reinders (W) | 1 - 2 16 - 21 21 - 16 10 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
15 | 18-06-2023 09:10 | 1 | Annemieke Driessen Maren de Jong VS Marly Bak Bjorna Gras (W) | 0 - 2 17 - 21 13 - 21 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
18 | 17-06-2023 18:20 | 1 | Sarah Knol Loladina Zwaanswijk (W) VS Jill de Groot Anique Tavenier | 2 - 0 21 - 13 21 - 14 |
19 | 17-06-2023 18:20 | 2 | Lisa Luini Serena van der Made (W) VS Elin Hoonhout Julia Hödl | 2 - 0 21 - 13 21 - 13 |
17 | 18-06-2023 10:00 | 1 | Kirsten Bröring Leanne van Vegten VS Lynn van Mill Iris Reinders (W) | 0 - 2 18 - 21 16 - 21 |
16 | 18-06-2023 10:50 | 1 | Mila Konink Noa Sonneville VS Marly Bak Bjorna Gras (W) | 1 - 2 21 - 19 15 - 21 9 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
21 | 18-06-2023 13:20 | 1 | Lynn van Mill Iris Reinders (W) VS Sarah Knol Loladina Zwaanswijk | 2 - 0 21 - 18 21 - 14 |
20 | 18-06-2023 14:10 | 1 | Marly Bak Bjorna Gras VS Lisa Luini Serena van der Made (W) | 1 - 2 21 - 14 18 - 21 8 - 15 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
22 | 18-06-2023 16:00 | 1 | Marly Bak Bjorna Gras (W) VS Sarah Knol Loladina Zwaanswijk | 2 - 1 20 - 22 21 - 18 15 - 6 |
# | Tijd | Veld # | Spelers | Uitslagen |
23 | 18-06-2023 18:00 | 1 | Lisa Luini Serena van der Made (W) VS Lynn van Mill Iris Reinders | 2 - 0 21 - 14 23 - 21 |